Ubytování
Tak jaký pokoj si vyberete?

Aktuální informace najdete na nové adrese HotelCeskaFarma.cz 

Online rezervace ZDE

V Hotelu ČESKÁ FARMA je vám k dispozici pět typů pokojů. A aby se vám dobře vybíralo, připravili jsme pro vás jejich stručný přehled, s obsáhlým popisem vybavení.
Věříme, že si vyberete ten nejlepší pro vás.

Dvoulůžkový pokoj

Standardní dvoulůžkový pokoj se samostatnou předsíní. Ložnice je vybavena postelemi s novými matracemi, chráničemi matrací a příjemným ložním prádlem. Dále minibarem, LED TV a šatní skříní. Pro příjemný spánek je ložnice vybavena závěsy typu black-out, které zajistí tmu na spaní.
V koupelně je prostorný sprchový kout. Dále zde máte k dispozici fén, ručníky, osušky, sprchový gel, šampon a další důležité drobnosti, které díky tomu nemusíte tahat s sebou na dovolenou 😉. Pro vyšší hygienu toalet jsme WC vybavili sedátky, která jsou vyrobena z materiálu obohaceného o složku s trvalým antibakteriálním a protiplísňovým účinkem.

Tento pokoj má plochu 20 m2.                                Ceník níže

Dvoulůžkový pokoj DELUX

Tento pokoj je oproti standardnímu dvoulůžkovému pokoji vybaven privátní infra-saunou, kterou najdete v koupelně a ekologickou kosmetikou, která má pozitivní účinky na vaši pokožku a v přírodě je lépe rozložitelná. Postelové matrace jsou navíc ošetřeny proti roztočům. Příjemné chvíle si můžete užít na balkonu s výhledem do přírody.

Protože se snažíme přistupovat k přírodě kolem nás ohleduplně, tak vás chceme poprosit, abyste saunu vypnuli v případě, že ji nepoužíváte, děkujeme 😊.

Tento pokoje má plochu 25 m2                               Ceník níže

Suite - apartmá

Pokoje typu suite jsou připravené jako dvě, dveřmi oddělené místnosti. Jednou z nich je ložnice se dvěma lůžky a druhá je denní relaxační místnost s rozkládací pohovkou, minibarem, LED TV a šatní skříní. Rozkládací pohovku lze po rozložení použít jako plnohodnotné dvoulůžko.
Ložnice je vybavena postelemi s novými matracemi, chráničemi matrací a příjemným ložním prádlem.
Pro příjemný spánek jsou pokoje vybaveny závěsy typu black-out, které zajistí tmu na spaní.
V koupelně je prostorný sprchový kout, fén, ručníky, osušky, sprchový gel, šampon a další důležité drobnosti, které díky tomu nemusíte balit do kufru 😉. Pro vyšší hygienu toalet jsme WC vybavili sedátky, která jsou vyrobena z materiálu obohaceného o složku s trvalým antibakteriálním a protiplísňovým účinkem.
Příjemné chvíle si můžete užít na balkonu s výhledem do přírody, a v případě chladného počasí máte ve skříni připravenou lehkou přikrývku, třeba na sledování západu slunce.

Tyto pokoje mají celkovou plochu o rozměrech od 26 do 29 m2                                       Ceník níže

Suite - apartmá PLUS

Suite PLUS je vybavením shodný se standardním pokojem typu suite, ale je zde navíc vstupní předsíň, ze které se vchází zvlášť do koupelny, ložnice nebo obývacího pokoje. Díky tomu jsou tyto pokoje prostornější a phodlnější.

Tyto pokoje mají nadstandardní obývací plochu o rozměrech od 35 do 45 m2                                                        Ceník níže

Rodinný pokoj DELUX

Je prostorově velkorysý pokoj, s velkou předsíní a šatnou. Obývací část je zde rozdělena na dvě samostatné místnosti.
První z nich je obývací pokoj, kde najdete pohovku, kterou lze po rozložení použít jako plnohodnotné dvoulůžko, LED TV a minibar. Druhá místnost je ložnice se třemi lůžky. Ta je vybavena postelemi s novými matracemi, ochranou proti roztočům, chráničemi matrací a příjemným ložním prádlem.
Pro příjemný spánek jsou pokoje vybaveny závěsy typu black-out, které zajistí tmu na spaní. V obou místnostech jsou skříně a z každé místnosti můžete vyjít na přilehlý balkon s výhledem do přírody. 
Ve veliké koupelně, kromě běžného vybavení, jako je například fén, najdete i privátní infra-saunu. Koupelna je vybavena ručníky, osuškami, předložkou před sprchový kout, ekologickým sprchovým gelem, šamponem a dalšími důležitými drobnostmi, které díky tomu nemusíte balit do kufru 😉.

Protože se snažíme přistupovat k přírodě kolem nás ohleduplně, tak vás chceme poprosit, abyste saunu vypnuli v případě, že ji nepoužíváte, děkujeme 😊.

V případě chladného počasí máte ve skříni připravenou lehkou přikrývku, třeba na sledování západu slunce.

Tyto pokoje mají nadstandardní obývací plochu o rozměrech 56 a 63 m2                             Ceník níže

Ctíme zásady ekologického chování, a proto pokud budou ručníky na zemi, tak vám je vyměníme, v opačném případě vám ponecháme již použité ručníky. 

On-line rezervační formulář

Aktuální informace o obsazenosti pokojů najdete najdete na nové adrese HotelCeskaFarma.cz/rezervace

Všechny ceny jsou uvedeny za jednu noc, včetně snídaně podávané formou bufetových stolů, energií, úklidu a vč. DPH 15 %. U pokojů vybavených infra-saunou je její využívání v ceně pokoje.

Ceny neobsahují:
- rekreační poplatky 8,- Kč/osoba/noc (od 18 do 70 let) a ubytovací poplatky 4,- Kč/osoba/noc za každou osobu
- spotřebu v minibaru
- stravování a konzumaci na baru a v altánku

Dětská postýlka včetně matrace, deky, polštáře a lůžkovin - 100,- Kč/noc. 

V případě ubytování pouze na 1 noc je příplatek k ceně 20 % z ceny vybraného pokoje za 1 noc.

Pro firmy, školení, spolky a větší skupiny nad 15 osob připravujeme individuální kalkulaci.

Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu cen. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.